Гурток юних медиків-мікробіологів
м.Київ, Центр Позашкільної Роботи Святошинского району на базі средньої школи №72

Наші проекти

Збереження святошинського лісу

Девіз: “Ми природу збережемо, щастя й радість принесемо“ ;-)

В наш час природа потребує більшого збереження та охорони. На наш погляд, кожна людина повинна зробити власний внесок до збереження природи. Якщо подумати, природа сприяє усьому, навіть людина залежить від неї. Всі повинні розуміти це, і не нехтувати дарами природи. Людина також може негативно сприяти на природу, наприклад: вирубування лісів, знищення первоцвітів (конвалія, сон – трава, проліски), забруднення вихлопними газами повітря, тощо.

Нагальна потреба пробудження загальнолюдської тривоги на зосередження на екологічній проблемі захисту й збереження лісу.

Життєво необхідно знайти і показати приступний спосіб, який надихав би людей розвивати свою здатність до правильного мислення в розумінні дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Потрібно заохочувати людей дбайливо ставитись до навколишнього середовища.

Ми закликаємо кожну людину озирнутися навкруги і стати хоча б на крок ближче до порятунку природи!

Екологічні проблеми – забруднення лісу найбільш турбують душі, серця гуртківців. Це спонукало до боротьби з цим лихом.

На наш погляд терени лісів, що забруднюються, або не відповідають нормам екологічного стану, потрібно оголосити урядом природоохоронною зоною.

Екологія води та її збереження

Вода – це джерело життя. Це одна з найнеобхідніших речовин для нашої життєдіяльності. Поки вона є ми її не помічаємо, але коли вона зникає, ми починаємо помирати. Якщо вона забруднюється, то перш за все, страждаємо ми. Тому треба берегти воду, адже всім нам відоме прислів’я: “Чисто не там де прибирають, а там де не смітять“.

Життя неможливе без любові, існування неможливе без води. Коли ці два поняття стануть тотожними для нас, проблеми зникнуть. Адже навіть найпідліший тиран не скривдить того, кого любить.

Дорога до любові лежить через пізнання. Тому кожен повинен знати як охороняти водойми, яку воду вживати в їжу. І взагалі, перед тим, як щось робити, треба думати не тільки про себе, а й про природу. Бо це не нотації старого вченого, це те, що потрібно кожному, адже всі проблеми людства створює саме людство.

Тому потрібно берегти воду, і вона збереже нас! А держава зобов’язана забезпечити мешканців міста та інших населених пунктів доброякісною питною водою. Її кількість та якість повинні відповідати санітарно-гігієнічним нормам та державним стандартам. 
  Разработка и поддержка сайта предоставлены студией Веб-дизайна "Орион"